Článok V.
Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby
Tovar posielame do 2-ich pracovných dní od obdržania objednávky v prípade platby dobierkou ak je tovar skladom, v prípade platby príkazom do 5-ich pracovných dní po zaevidovaní platby. V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo emailom.
Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo už nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.
Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT sa zaväzuje dodať tovar kupujúcemu na adresu, ktorú kupujúci uvedie v objednávke ako miesto doručenia. Ak si zákazník vyberie ako spôsob dopravy osobný odber v prevádzke Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT bude tento možný len v prípade fyzickej prítomnosti objednaného tovaru v uvedenej prevádzke. V prípade jeho nedostupnosti bude s kupujúcim dohodnutý alternatívny postup.

Kupujúci berie na vedomie, že pri preberaní tovaru môžu byť prepravcom skontrolované jeho osobné údaje uvedené v registrácii/objednávke na stránke www.radosport.sk. V prípade, ak kupujúci bude mladší ako 18 rokov a predávaný tovar je viazaný na vekovú hranicu 18 rokov, prepravca dodávaný tovar kupujúcemu neodovzdá.

Poplatky za doručovanie a balenie tovaru

Cena za doručenie tovaru je uvedená pri každej objednávke, pričom závisí od zvoleného spôsobu platby a zvoleného spôsobu dopravy.

Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT doručuje objednávky prostredníctvom:
Kuriérskej spoločnosti – lehota dopravy do 48 hodín po dni podania. Oznámenie príchodu zásielky adresátovi na dodací oblastný uzol alebo určenú poštu prostredníctvom telekomunikačných zariadení (tel. ,sms , e-mail) a dohodnutie spôsobu a času dodania zásielky. Pri neúspešnom pokuse o doručenie zásielky bude zanechané písomné oznámenie a kontakt na kuriéra. Po dohode možnosť doručenie tovaru nasledujúci možný deň. Zásielky sa dodávajú do ktoréhokoľvek miesta v SR priamo k Vašim dverám.

Cena dopravy je záväzná, tak ako je uvedená pri každej objednávke. Pre slovenských zákazníkov platí, že pri objednávke do 50 Eur a platbe dobierkou je cena za poštovné vo výške 3.90 Eur. Pre českých zákazníkov je cena za poštovné vo výške 9.90 Eur.

Predávajúci je oprávnený neúčtovať poštovné pri objednávkach nad hodnotu objednávky 50 Eur.

V prípade osobného odberu sa poštovné a balné neúčtuje.

Osobný odber je možný na adrese:

Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT
Trhová 124/8A
97101 Prievidza