Článok V.
Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby
Tovar posielame do 2-ich pracovných dní od obdržania objednávky v prípade platby dobierkou ak je tovar skladom, v prípade platby príkazom do 5-ich pracovných dní po zaevidovaní platby. V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo emailom.
Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo už nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.
Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT sa zaväzuje dodať tovar kupujúcemu na adresu, ktorú kupujúci uvedie v objednávke ako miesto doručenia. Ak si zákazník vyberie ako spôsob dopravy osobný odber v prevádzke Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT bude tento možný len v prípade fyzickej prítomnosti objednaného tovaru v uvedenej prevádzke. V prípade jeho nedostupnosti bude s kupujúcim dohodnutý alternatívny postup.

Kupujúci berie na vedomie, že pri preberaní tovaru môžu byť prepravcom skontrolované jeho osobné údaje uvedené v registrácii/objednávke na stránke www.radosport.sk. V prípade, ak kupujúci bude mladší ako 18 rokov a predávaný tovar je viazaný na vekovú hranicu 18 rokov, prepravca dodávaný tovar kupujúcemu neodovzdá.

Poplatky za doručovanie a balenie tovaru

Cena za doručenie tovaru je uvedená pri každej objednávke, pričom závisí od zvoleného spôsobu platby a zvoleného spôsobu dopravy.

Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT doručuje objednávky prostredníctvom:
• Kuriérskej spoločnosti – lehota dopravy do 48 hodín po dni podania. Oznámenie príchodu zásielky adresátovi na dodací oblastný uzol alebo určenú poštu prostredníctvom telekomunikačných zariadení (tel. ,sms , e-mail) a dohodnutie spôsobu a času dodania zásielky. Pri neúspešnom pokuse o doručenie zásielky bude zanechané písomné oznámenie a kontakt na kuriéra. Po dohode možnosť doručenie tovaru nasledujúci možný deň. Zásielky sa dodávajú do ktoréhokoľvek miesta v SR priamo k Vašim dverám.

Cena dopravy je záväzná, tak ako je uvedená pri každej objednávke. Pri objednávke do 50 Eur a platbe dobierkou je cena za poštovné vo výške 3.90 Eur. Predávajúci je oprávnený neúčtovať poštovné pri objednávkach nad hodnotu objednávky 50 Eur.

V prípade osobného odberu sa poštovné a balné neúčtuje.

Osobný odber je možný na adrese:

Mgr.Jaroslav Hasák – RADOSPORT
Trhová 124/8A
97101 Prievidza